IMG 20230321 115745 cc3ff  У бібліотеці ЛНТУ організовано книжкову виставку «Золоті зерна української поезії» (до Всесвітнього дня поезії).
   Представлена література знайомить відвідувачів книгозбірні з віршами Лесі Українки , П.Тичини, Л. Костенко, Д. Павличка, а також збірками волинських поетів О. Богачука, П. Маха, В. Гея, Н. Горик та інші.
   На виставці представлено документи з фондів бібліотеки ЛНТУ. Для пошуку інших видань радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки та традиційними картковими каталогами.

IMG 5400 82cedТарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч, письменник світового рівня. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

   З метою вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх сучасних та прийдешніх поколінь українців у читальній залі бібліотеки ЛНТУ розгорнуто книжкову виставку «Нас єднають думи Кобзаря».
   Цьогоріч виповнюється 209 років від дня народження геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Це привід не лише вшанувати пам’ять Великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні. До вашої уваги книги з якими ви можете ознайомитись та взяти в нашій бібліотеці.

IMG 5399 90f6e

IMG 5404 4c5f5

 

 

   З нагодиIMG 4802 b5ca9 152-річниці від дня народження Лесі Українки та Агатангела Кримського бібліотекою ЛНТУ та кафедрою іноземної та української філології було організовано екскурсію до Музею історії Луцького братства відділу Волинського краєзнавчого музею. До уваги присутніх було представлено презентацію на тему «Леся Українка і Агатангел Кримський: до історії взаємин».
   Захід розпочався зі вступного слова провідного бібліотекаря Людмили Петрини, яка зауважила про унікальність двох великих постатей 19-20 ст.
   Про автобіографію, співпрацю та історію взаємовідносин Лесі Українки і Агатангела Кримського розповіла кандидат історичних наук, доцент ВНУ імені Лесі Українки, провідний науковий співробітник Музею історії Луцького братства відділу Волинського краєзнавчого музею Білик Вікторія Андріївна.
   На заході були присутні студенти груп: ЖМК-11, ПЛ-11 кафедри іноземної та української філології, а також студенти групи ПС-11 кафедри соціогуманітарних технологій, які прослухали цікаві факти про життя та творчість Лесі Українки і Агатангела Кримського та отримали багато змістовної, актуальної інформації.IMG 4811 3d261IMG 4805 dce66

 
 

   01 березня 2023 року об 14 год. 00 хв. буде організовано екскурсію до Музею історії Луцького братства відділу Волинського краєзнавчого музею. Тема презентації «Леся Українка і Агатангел Кримський: до історії взаємин».
   Організатори: бібліотека ЛНТУ та кафедра іноземної та української філології.

IMG 3680 99776    У читальному залі бібліотеки Луцького національного технічного    університету організовано книжкову виставку «Крим – це Україна!» (до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м.Севастополя).
   На виставці представлені документи, які свідчать про тісний зв’язок материкової частини України з Кримом упродовж століть. 

      IMG 3678 df993

IMG 20230221 155313 edit 9921503360985 97dcb    20 лютого вся країна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, якізагинули 9 років тому під час Революції гідності. Це день увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.
   Долучаючись до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні в бібліотеці організована книжкова виставка «Зима, що нас змінила». На виставці представлені: публіцистика, документально-історичні видання, художні книги сучасних українських авторів та світлини з періодичних видань про трагічні події на Майдані.
   Героїв Небесної Сотні пам’ятатимуть завжди, про них обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!
   Вічна пам‘ять Героям!