qqqq 202a9Шановні читачі!

   Лук’яненко Л. Шлях до відродження : в 13 т. Т. 1-13 / Левко Лук’яненко. – К. : ТОВ Юрка Любченка, 2014-2015.

   Бібліотека Луцького НТУ отримала від департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України зібрання творів у тринадцяти томах «Шлях до відродження» Л. Лук’яненка.
   Відомий у світі український громадсько-політичний діяч Левко Лук’яненко, багатолітній в’язень ГУЛагу, як блискучий публіцист і вдумливий аналітик у своїх сумних і оптимістичних спогадах та доленосних роздумах влаштовує читачеві змістовно насичену екскурсію в часі і просторі. Він з тих українців, які любов до рідного краю та національної державності виявляв не так у словах, як у ділах.
   Автор – один з першої когорти української дипломатичної служби, що її молода держава взялася організовувати для захисту інтересів України дипломатичними способами, стверджує у свідомості читача віру і впевненість у неминучості торжества української національної ідеї – ідеї, за яку він і його побратими по боротьбі готові були віддати, а часто і віддавали всі свої інтелектуальні й фізичні сили, усе своє життя.
Вірність ідеї національної свободи і готовність задля неї до будь-яких жертв і страждань становить велику цінність творів.