Пакет програм "Бібліограф" придбаний бібліотекою Луцького НТУ у 2003 році.
    Пакет програм "Бібліограф" призначений для формування електронного каталогу бібліотеки навчального закладу. Головною його особливістю є простота та наявність необхідних бібліотекарям та читачам функцій.         Пакет вирізняється серед інших подібних систем відсутністю функціональної та інформаційної надлишковості. Система дозволяє в короткий термін сформувати електронний каталог, організувати пошук та замовлення літератури читачами і розпочати реєстрацію видачі та повернення книг та періодики.
      До складу Пакету входять такі основні програми:
• Бібліограф-Каталог;
• Бібліограф-Пошук;
• Бібліограф-Читач;
   До складу Пакету також входить додаткова програма "ПС-Адміністратор", яка здійснює щоденне тестування, резервне копіювання бази даних та, при необхідності, відновлення даних після збою. Це забезпечує високу надійність збереження даних та їх достовірність. Початок роботи із програмами Пакету полягає в створенні електронного каталогу за допомогою програми "Бібліограф-Каталог".
    Бібліографічний опис видань в Пакеті відповідає ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. Підтримується друк каталожних карток за ГОСТ 7.51-98 та ще в кількох форматах із додатковими параметрами на вимогу користувача (наприклад, з переліком відповідних інвентарних номерів на звороті).
     Реєструються такі типи видань: книги, періодичні видання та статті. Кожне видання може мати посилання на один або декілька приєднаних документів (файлів), які авторизований користувач може переглядати на своєму комп'ютері.
      Серед можливостей:
• друк каталожних карток та вкладишів;
• використання ієрархічних рубрикаторів УДК та ББК (базовий рубрикатор ББК надається в складі Пакету);
• ведення та друк книги сумарного обліку із автоматичним розподілом видань за тематиками, мовами видання, обчисленням підсумків руху бібліотечного фонду;
• друк актів про приймання та списання літератури;
• формування статистики забезпечення навчального процесу підручниками та посібниками;
• інвентаризація (підтвердження наявності) та друк інвентарної книги;
• формування замовлення на передплату періодики.
  Для швидкого наповнення каталогу Пакет надає функцію автоматичного рознесення елементів бібліографічного опису по полях форми під час реєстрації нового видання з відсканованого або набраного вручну опису з інформаційної сторінки книги. Вихідні документи Пакет автоматично створює в форматах веб-броузера або MS Excel. Засобами MS Excel їх можна, за необхідності, редагувати та друкувати.
     Програма "Бібліограф-Пошук" може використовуватись як на робочому місці бібліотекаря, так і на терміналі, розміщеному в читальному залі. Пошук літератури здійснюється в двох режимах: шукати текстовий фрагмент в всіх полях опису усіх видань або задавати критерій пошуку за одним або кількома окремими полями опису, наприклад, роком видання, автором, фрагментом назви, ключовими словами, тематичним розділом.