Наукове видавництво PC TECHNOLOGY CENTER створило відео «Захист докторської дисертації: де та що публікувати» https://www.youtube.com/embed/Od9c0sPYevs для підтримки докторантів університетів та сприяння підвищенню публікаційної активності співробітників університету.

Бібліотека ЛНТУ має доступ до освітніх та наукових матеріалів бібліотеки Лінди Холл. Усі матеріали є загальнодоступними через онлайн-каталог бібліотеки.

Бібліотека Лінди Холл (Linda Hall Library) https://www.lindahall.org/ приєдналася до програми Twinning, надавши свої ресурси українським бібліотекам.

Бібліотека Лінди Холл – незалежна бібліотека, заснована в 1946 році в Канзас-Сіті (США). Бібліотека володіє двома основними колекціями: колекцією історії науки, зосередженою на наукових, технологічних та інженерних дисциплінах, з документами, датованими від середини п’ятнадцятого століття до наших днів (у тому числі в оцифрованих форматах) та колекцією з астрономії, астрофізики, фізики, математики, науки про життя, техніки та технології. Ці матеріали зібрано 82 мовами, включно з українською.

 

завантаження 7d108           завантаження 1 7aa0d

   Open Ukrainian Citation Index (OUCI) https://ouci.dntb.gov.ua/ – це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

   OUCI покликаний спростити пошук наукових публікацій, привернути увагу редакцій до проблеми повноти та якості метаданих українських наукових видань, покращити представлення українських наукових видань у спеціалізованих пошукових системах (наприклад, Dimensions, Lens.org, 1findr, Scilit), що може розширити їхню читацьку аудиторію, дозволить бібліометристам вільно вивчати зв’язки між авторами та документами з різних наукових дисциплін, зокрема, в галузі суспільних та гуманітарних наук.

Screenshot 2022-10-12 at 14-58-21 OUCI 9210d

 

Національний репозитарій – загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти.

Доступ здійснюється за посиланням: https://nrat.ukrintei.ua/

 

Здобувачам освіти та науковцям Луцького національного технічного університету надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life. Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, JohnWiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, SagePublications, OxfordUniversityPress, CambridgeUniversityPress, IOPPublishing та ін.

   Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);

OARE (дослідження навколишнього середовища);

ARDI (доступ до науково-технічної інформації);

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

  Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням: https://portal.research4life.org/country_offer, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

  Асоціація користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» створена з метою підвищення рівня освіти та науки, розвитку засад інформаційного суспільства, повноправного входження України в глобальний інформаційний простір і представництва інтересів Членів Асоціації в органах державної влади, а також в українських та міжнародних організаціях.

http://www.uran.net.ua/~ukr/uran-asso.htm