Бібліотека ЛНТУ має доступ до освітніх та наукових матеріалів бібліотеки Лінди Холл. Усі матеріали є загальнодоступними через онлайн-каталог бібліотеки.

Бібліотека Лінди Холл (Linda Hall Library) https://www.lindahall.org/ приєдналася до програми Twinning, надавши свої ресурси українським бібліотекам.

Бібліотека Лінди Холл – незалежна бібліотека, заснована в 1946 році в Канзас-Сіті (США). Бібліотека володіє двома основними колекціями: колекцією історії науки, зосередженою на наукових, технологічних та інженерних дисциплінах, з документами, датованими від середини п’ятнадцятого століття до наших днів (у тому числі в оцифрованих форматах) та колекцією з астрономії, астрофізики, фізики, математики, науки про життя, техніки та технології. Ці матеріали зібрано 82 мовами, включно з українською.

 

завантаження 7d108           завантаження 1 7aa0d

   Open Ukrainian Citation Index (OUCI) https://ouci.dntb.gov.ua/ – це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.

   OUCI покликаний спростити пошук наукових публікацій, привернути увагу редакцій до проблеми повноти та якості метаданих українських наукових видань, покращити представлення українських наукових видань у спеціалізованих пошукових системах (наприклад, Dimensions, Lens.org, 1findr, Scilit), що може розширити їхню читацьку аудиторію, дозволить бібліометристам вільно вивчати зв’язки між авторами та документами з різних наукових дисциплін, зокрема, в галузі суспільних та гуманітарних наук.

Screenshot 2022-10-12 at 14-58-21 OUCI 9210d

 

Національний репозитарій – загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти.

Доступ здійснюється за посиланням: https://nrat.ukrintei.ua/

 

У Луцькому національному технічному університету до кінця 2022 року надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life. Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, JohnWiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, SagePublications, OxfordUniversityPress, CambridgeUniversityPress, IOPPublishing та ін.

   Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);

OARE (дослідження навколишнього середовища);

ARDI (доступ до науково-технічної інформації);

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

  Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням: https://portal.research4life.org/country_offer, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

  Асоціація користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» створена з метою підвищення рівня освіти та науки, розвитку засад інформаційного суспільства, повноправного входження України в глобальний інформаційний простір і представництва інтересів Членів Асоціації в органах державної влади, а також в українських та міжнародних організаціях.

http://www.uran.net.ua/~ukr/uran-asso.htm

  З 3 січня 2020 р. за сприяння Міністерства освіти і науки України студенти та науковці Луцького НТУ отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link:
журналів Springer 1997-2020 рр.;
електронних книг Springer 2017 р.
  Доступ до порталу здійснюється за посиланнями: http://link.springer.com/
  Springer Nature – видавець найвпливовіших світових журналів і лідер у сфері відкритих досліджень. Завдяки платформі Springer  Nature, що налічує понад 3000 журналів, надається можливість дослідникам, студентам, викладачам і професіоналам отримати доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук. Також користувачі, завдяки наданому доступу, мають можливість завантажувати повні тексти публікацій журналів, що входять до видавництва Springer Nature напряму з наукометричної бази Scopus.