Асоціація користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» створена з метою підвищення рівня освіти та науки, розвитку засад інформаційного суспільства, повноправного входження України в глобальний інформаційний простір і представництва інтересів Членів Асоціації в органах державної влади, а також в українських та міжнародних організаціях.

http://www.uran.net.ua/~ukr/uran-asso.htm

  З 3 січня 2020 р. за сприяння Міністерства освіти і науки України студенти та науковці Луцького НТУ отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link:
журналів Springer 1997-2020 рр.;
електронних книг Springer 2017 р.
  Доступ до порталу здійснюється за посиланнями: http://link.springer.com/
  Springer Nature – видавець найвпливовіших світових журналів і лідер у сфері відкритих досліджень. Завдяки платформі Springer  Nature, що налічує понад 3000 журналів, надається можливість дослідникам, студентам, викладачам і професіоналам отримати доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук. Також користувачі, завдяки наданому доступу, мають можливість завантажувати повні тексти публікацій журналів, що входять до видавництва Springer Nature напряму з наукометричної бази Scopus.

  РЕЄСТР наукових фахових видань України 

  Українські наукові журнали в Scopus та Web of Science

  DOI (Digital object identifier)

  DOAJ (Directory of open access journals)

  SJR (Sсimago Journal & Country Rank)

  OJS (Open Journal Systems)

  Academia.edu

  ResearchGate

  EndNote Basic

  Mendeley

  SCOPUS

  ScienceDirect

  Web of Science

  Kopernio

  Google Scholar

  Реєстрація в сервісі GoogleScholar

  Український індекс наукового цитування

  Бібліометрика української науки