ekologia 48ffbНавколишнє середовище невпинно змінюється, в тому числі внаслідок діяльності людини. Навіть малі зміни в екосистемі можуть спричинити величезні катастрофи та трагедії - зараз і в майбутньому. Всесвітній день наколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для організації ООН одним з основних способів привернути увагу Світової громадскості до проблем навколишнього середовища.

  У бібліотеці читального залу представлена книжкова виставка «Світ в якому ми живемо. До Всесвітнього дня навколишнього середовища».

  oxorona f6062Щороку відзначається день охорони праці, проводяться відповідні заходи. Їх мета привернення уваги колективу та студентів до питань охорони праці, запобігання нещасних випадків. З цієї нагоди в читальному залі бібліотеки організована виставка літератури з питань охорони праці, правил безпеки життєдіяльності. На виставку покладено мету звернути увагу на відповідальне ставлення до збереження власного життя, профілактики травматизму в побуті та на виробництві.

 Chornobul 46488У квітні 2021 року бібліотекою ЛНТУ, кафедрами туризму та готельно-ресторанної справи, іноземної та української філології було проведено захід «Вшанування пам’яті тих, хто не залишили варту на Чорнобильській АЕС».
  Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксана Громик розповіла історію Василя Ігнатенка – пожежника, який гасив пожежу на 4-му реакторі ЧАЕС. Про ліквідаторів аварії розповіли провідний бібліограф Євгенія Будчик та провідний бібліотекар Людмила Петрина.
  В кінці заходу було зауважено, що в читальному залі бібліотеки ЛНТУ організовано книжкову виставку «Уроки Чорнобиля».

  Євгенія Будчик, провідний бібліограф.

 

Prumurenna eecb6

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини.

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

                     В. Симоненко

  Щороку в травні ми визначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій війні за всю історію 1941-1945 рр. Не зітреться з пам′яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого  народу - його битва, його  перемога над нацистами. Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам’яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами та трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним із них людське життя, яскраве і талановите обірване у розквіті сил. День Перемоги — всенародне свято, яке свідчить, що з них не забутий.

  Працівниками бібліотеки організована книжкова виставка «Ветерани — люди - легенди».

  Бібліотекар 1-ї категорії Синчук Н.