В ЛНТУ продовжується традиція засідання читацького клубу, де студенти та викладачі, любителі книги, збираються за єдиним круглим столом, аби обговорити прочитану літературу та знайти, крізь друковані сторінки, сенси життя. Цього разу засідання читацького клубу пройшло під сонячними весняними променями у теплій та дружній атмосфері.

Зустріч була розділена на дві частини. У першій частині дискутували про головні ідеї відомого філософа, психолога, психоаналітика, автора відомої книги «Мати або бути» Еріка Фромма. У другій частині ділилися враженнями від прочитаних книг у жанрі детективу, а саме, такі автори як Агата Крісті, Артур Конан-Дойл, Алекс Міхаелідіс.

Дякуємо всім, хто долучився до нашої зустрічі, і запрошуємо на наступне засідання, яке відбудеться 25 червня (вівторок) о 13:00 у читальному залі бібліотеки та продовжиться у  внутрішньому дворику університету.

IMG 9433 0 587a9

IMG 9428 4f20c

 

   IMG 7158 0 d07dc17 травня в бібліотеці ЛНТУ разом з кафедрою соціогуманітарних технологій за участі студентів 1 курсу спеціальностей «Психологія» та «Журналістика» був проведений тематичний захід «У жорнах політичних репресій», присвячений вшануванню пам‘яті жертв політичних репресій.
   День пам‘яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам‘ятний день, що відзначається у третю неділю травня відповідно до Указу Президента від 21 травня 2007 року.
   Кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри соціогуманітарних наук Оксана Жук зупинилась на значенні історичної пам‘яті та вивченні історії українського народу. Історія більшовицької та комуністичної влади в СРСР, до якого входила й Україна, був пронизаний політичними репресіями.
   Провідний бібліограф бібліотеки Євгенія Будчик у вступному словізазначила, що внаслідок репресивних дій на території України були винищені представники інтелігенції, насаджувались пануюча ідеологія.
   До проведення заходу долучилися здобувачі групи ЖМК-11.Технічний супровід та перегляд документального фільму забезпечили студент гр. ЖМК-11 Куніцин Євген та інженер кафедри комп'ютерної інженеріїї та кібербезпеки Віталій Самарчук

 IMG 7159 0 1c65b IMG 7156 0 f3d69

   7IMG 9485 0 33fcf березня 2024 р. в читальному залі бібліотеки ЛНТУ відбувся тематичний захід «Своє життя він присвятив народу» (до 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка). Його організаторами виступили фахівці бібліотеки та кафедра іноземної та української філології.
   Захід розпочався зі вступного слова Оксани Сільвестрової заступника декана з досліджень факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій, яка наголосила про значимість і актуальність творчості українського поета, мислителя.
   Про цікаві факти з життя і творчої діяльності Тараса Шевченка розповіла провідний бібліограф відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Євгенія Будчик.
   Про особливість постаті, життєвий та творчий шлях Тараса Шевченка розповіла доцент, кандидат філологічних наук кафедри іноземної та української філології Наталія Шкляєва.
   На заході були присутні студенти гр.ПЛ-31, ЖМК-21, ПЛ-11, ПТ (МСТ)-11, ТЕМс-11. Студенти читали вірші Тараса Шевченка.
  У бібліотеці ЛНТУ організована книжкова виставка «Голос душі українського народу». На виставці представлені книги та періодичні видання.

IMG 9527 0 0d3deIMG 9501 1 e2140 IMG 9514 2 da747

 
 

   IMG 8292 29438В ЛНТУ продовжується традиція засідання читацького клубу, де студенти, бібліотекарі та викладачі, любителі книги, збираються за єдиним круглим столом, аби обговорити прочитану літературу та знайти, крізь друковані сторінки, сенси життя. Читачі згуртувалися за круглим столом, аби обговорити прочитані книги, в назві яких міститься ім'я. Присутні ділилися книгами, які охоплюють різну тематику: політичну, історичні романи, а також про відомих постатей української історії та культури.
   Читацький клуб запрошує охочих знати більше про літературу і таким чином, дізнаватися більше про власне життя. 
IMG 8283 35fde

                                  IMG 8259 0 b9cb3