tyruzm cd76bІндустрія туризму займає одне із важливих місць в економіці України. Туризм завжди впливав на розвиток готельної справи і ,навпаки , від рівня готельної справи завжди залежав розвиток туризму.
  У бібліотеці університету представлено книжкову виставку «Готельний сервіс – комплекс послуг для туристів».

 krum bc423У центральному читальному залі бібліотеки Луцького НТУ організовано книжкову виставку «Крим – це Україна». На виставці представлені документи, які свідчать про тісний зв’язок материкової частини України з Кримом упродовж століть.

 golod 2 6b81b Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам‘ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Голодомор – акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців.
  У читальному залі бібліотеки Луцького НТУ організовано книжкову виставку «Геноцид в Україні 1932-1933 рр.».
  Ушанування пам‘яті жертв Голодомору свідчить про наявність історичної пам‘яті у нашого народу, є доказом усвідомлення національної ідентичності, сприяє вихованню у молодого покоління поваги до минувшини своєї держави, що є прикладом незламного духу та нескореної волі.golod 1 3c2b3

 

 

 

rev 3 ec656  У бібліотеці Луцького НТУ 20 листопада відбувся захід, приурочений Дню Гідності та Свободи.
  Провідні бібліотекарі Світлана Сакович та Людмила Петрина розповіли про історичні передумови початку революційних подій 2013 року, а  також про те, як мирні студентські протести переросли у масштабне протистояння українського народу та влади.
  Кандидат філологічних наук, доцент Луцького НТУ Наталія Шкляєва зачитала спогади очевидців і учасників Революції Гідності, які дозволили глибше перейнятися революційним духом та відчути войовничий супротив народу проти тиску влади.
  Студенти факультету бізнесу та технологічного факультету продекламовали вірші, присвячені подіям на Майдані Незалежності.
  Гостям заходу продемонстрували документальний фільм із зворушливими кадрами подій листопада 2013 – лютого 2014 рр., в яких висвітлена трагедія громадського обурення та сила української нації.
  Працівники бібліотеки організували книжкову виставку «Увійшли в безсмертя (21 листопада – День Гідності та Свободи)».
  В.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук, проректор із НПР Валентина Ткачук та проректор з НПР Олена Ковальчук висловитися та пригадати події тієї зими, що змінила усю Україну.

revol 2 a3914

revol 1 beeeb