IMG 4401 ea67a   Легка промисловість є однією з найважливіших серед галузей виробництва непродовольчих товарів. Продукція легкої промисловості йде на задоволення потреб населення, забезпечуючи його тканинами, одягом, взуттям та іншими предметами споживання, а також використовується в інших галузях промисловості. Українська легка промисловість сьогодні є потужним багатогалузевим комплексом з виробництва товарів народного споживання та одна із небагатьох галузей господарства зі швидким обертанням капіталу.
  З метою дослідження попиту на товари легкої промисловості, вивчення асортименту продукції та їх властивостей, у бібліотеці організовано книжкову виставку «Легка промисловість України: попит і пропозиція», на якій представлені книги та періодичні видання.
IMG 5103 928f5  На сучасному етапі розвитку людства проблема безпеки стала однією з основних проблем світової спільноти.
    В Україні як країні, де відбуваються військові дії, в якій окуповано території Росією, відчувається негативний інформаційний та економічний вплив на кожну людину, питання державної та особистої безпеки є актуальними.
   Бібліотека Луцького національного технічного університету пропонує
книжкову виставку «Цивільна безпека у сучасному світі», на якій представлено книги і періодичні видання з питань безпеки.
IMG 5080 ba86aВстає над світом щире сонце вранці,
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим.
Надія Красоткіна
 
   День української вишиванки – свято, яке українці зустрічають щороку у третій четвер травня.
  Українці й вишивка – неподільні поняття. Українська вишита сорочка – це не просто елемент гардеробу, а й потужний оберіг який засвідчує національну ідентичність, патріотизм та походження. Допоки українці одягатимуть одяг із вишитими елементами, доти триматиметься зв’язок між поколіннями.
  У бібліотеці організовано книжкову виставку «Чарівна краса вишиванки», на якій представлено матеріали про історію розвитку української вишиванки, роль і місце вишивки в оформленні народного одягу та житла.
IMG 5051 b1f60  У бібліотеці ЛНТУ проведено онлайн-захід щодо вшанування Дня пам’яті жертв політичних репресій «Без права на забуття».
  «Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 роках з ініціативи керівництва й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства, утвердити авторитарний стиль керівництва.
  Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.
  Розпочала захід бібліотекар Наталія Синчук. На заході були присутні студенти 1-го курсу факультету бізнесу та права. Лектор дисципліни «Право», кандидат юридичних наук Земко Алла Михайлівна відзначила важливість вшанування жертв політичних репресій.
  Ідеологічні спадкоємці СРСР путінського режиму знову принесли на українську землю масові політичні репресії, які призвели до жорстоких вбивств та катувань у Бучі, Бородянці, Ірпені, Гостомелі, Маріуполі та інших населених пунктах.
  Студенти переглянули фільм, присвячений подіям терору 1937-1938 років. У бібліотеці організовано книжкову виставку до Дня пам’яті жертв політичних репресій, з якою можна ознайомитися на сайті бібліотеки.
  Ціною багатьох життів Україна бореться за те, щоб звільнити свою землю від російських окупантів та відновити свій суверенітет.
реп1234 27fc3вапн ccc84