.   Свою Україну любіть‚
Любіть її … Во время люте‚
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

  У читальному залі бібліотеки організовано книжкову виставку «Нас гуртують думи Кобзаря», присвячену 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, на якій представлені документи з фонду бібліотеки, що репрезентують історичну, літературну та мистецьку спадщину Великого Кобзаря.

Небесній Сотні шана й молитви,
За чисті душі, що злетіли в небо.
Їм шлях високий Боже, освяти.
І в мирі, Господи, прийми до себе.
Наталія Лавлєнцева


  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, що відзначається 20 лютого, в читальному залі бібліотеки організована тематична книжкова виставка «Вічна слава безсмертю хоробрих».
  День Героїв Небесної сотні – це увічнення пам‘яті загиблих учасників Революції гідності, мужності українського народу, це день свободи та рівноправ‘я, день боротьби за краще майбутнє!

  1 грудня у вщент заповненому читальному залі бібліотеки Луцького НТУ відбулось проведення тематичної години до 85-річниці Голодомору 1932–1933 років у нашій країні «Незгасима рана України», яка була організована працівниками бібліотеки разом із кафедрою гуманітарних наук та права нашого університету.
  Після перегляду відео з документальними фрагментами трагічних сторінок тогочасної дійсності, провідний бібліотекар Світлана Сакович зосередила увагу присутніх на історії становлення Дня пам’яті жертв Голодомору в нашій державі.

   21 листопада у читальному залі бібліотеки Луцького НТУ відбулась тематична година на тему: «Територія свободи: нація нескорених» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у нашій державі, яку було проведено працівниками бібліотеки разом із кафедрою гуманітарних наук та права нашого університету.

  Розпочався захід із запитання: «З якою метою люди вийшли на Майдан?».

  У вступному слові провідний бібліотекар Світлана Сакович розповіла усім присутнім про  історію становлення державного свята.

  У своєму виступі завідувач кафедри гуманітарних наук та права Оксана Жук, акцентувала увагу на історичному аспекті цього дня, здійснивши історичний екскурс у недалеку минувшину, зазначила, що наша держава, на сучасному етапі державотворення, пережила низку революційних процесів, здатних змінити хід подій у нашому суспільстві.