kozaku vustavku d6040

  Напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці проведено тематичний захід «У спадок нам - козацький дух».
  Захід розпочався зі вступного слова про козацтво провідного бібліографа відділу інформаційних технологій та комп?ютерного забезпечення Євгенії Будчик. Доцент кафедри соціогуманітарних технологій, Михайло Костюк розповів про роль козацтва в історії української державності.
  Студенти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій продекламували вірші.
  Свій авторський вірш «Україна сьогодні» прочитала Віра Дармовіс, провідний бібліотекар відділу комплектування та  наукової обробки документів.
  На завершення про роль козацтва в формуванні культури та самобутності українського народу розповіла доцент кафедри іноземної та української філології Наталія Шкляєва.
  Працівники бібліотеки презентували виставку книг про історію козацтва та видатних постатей того періоду, де кожен учасник заходу міг особисто ознайомитися із книгою та її змістом.
  Захід організували працівники бібліотеки: Євгенія Будчик, Леся Бензель, Наталія Синчук.

 

kozac vustavka f67b4

kozactvo cb90c

 Vustavka 3f832Сьогодні з нагоди професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, відбувся тематичний захід «Бібліотека - свідок і творець історії».
  Захід розпочався зі вступного слова провідного бібліотекаря Людмили Петрини, яка розповіла про роль книги у суспільному та культурному житті. Наталія Шкляєва, к.філол.н., доцент кафедри іноземної та української філології, розповіла про історію створення бібліотек.
   Свій власний вірш продекламувала провідний бібліотекар Віра Дармовіс.
  Студенти 1-го курсу факультету цифрових та соціальних технологій, спеціальності прикладна лінгвістика привітали працівників бібліотеки віршами.
  Цікавою була презентація про найбільш відомі бібліотеки вищих навчальних закладів України та Європи.
  Технічний супровід заходу здійснював старший лаборант кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Віталій Самарчук.
  До Всеукраїнського дня бібліотек у читальному залі організована книжкова виставка.

Zagalna b1290

  Golokost 6f95e80 років тому в Києві сталась одна з найбільших трагічних подій в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом.

  У бібліотеці читального залу представлена книжкова виставка «Бабин Яр...  Наш біль... Наша пам’ять...».

 innovacii 24987Поняттям «інновація» позначають нововведення, новизну, зміну, введення чогось нового. Стосовно педагогічного процесу інновація означає введення нового в цілі, зміст, форми і методи навчання та виховання. Інновації самі по собі не виникають, вони є результатом наукових пошуків.

  В умовах зростання обсягів інформації з більшості галузей науки, техніки та виробництва, а також розвиток інформаційно-комунікаційних технологій та інтернет зумовили необхідність інтенсифікувати процес навчання, здійснення підготовки висококваліфікаційних фахівців, використовуючи новітні методики навчання. Бурхливий розвиток інформаційних технологій сприяв активному їх упровадження в навчальний процес, змінюючи форми, методи та технології підготовки майбутніх фахівців у ЗВО. Усе це зумовило розвиток інноваційних процесів в освітній практиці і висунуло проблему використання відповідних інновацій у підготовці сучасних фахівців.

  У бібліотеці читального залу була організована виставка «Інновації в сучасній освіті».