IMG 5400 82cedТарас Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч, письменник світового рівня. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

   З метою вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх сучасних та прийдешніх поколінь українців у читальній залі бібліотеки ЛНТУ розгорнуто книжкову виставку «Нас єднають думи Кобзаря».
   Цьогоріч виповнюється 209 років від дня народження геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Це привід не лише вшанувати пам’ять Великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні. До вашої уваги книги з якими ви можете ознайомитись та взяти в нашій бібліотеці.

IMG 5399 90f6e

IMG 5404 4c5f5

   З нагодиIMG 4802 b5ca9 152-річниці від дня народження Лесі Українки та Агатангела Кримського бібліотекою ЛНТУ та кафедрою іноземної та української філології було організовано екскурсію до Музею історії Луцького братства відділу Волинського краєзнавчого музею. До уваги присутніх було представлено презентацію на тему «Леся Українка і Агатангел Кримський: до історії взаємин».
   Захід розпочався зі вступного слова провідного бібліотекаря Людмили Петрини, яка зауважила про унікальність двох великих постатей 19-20 ст.
   Про автобіографію, співпрацю та історію взаємовідносин Лесі Українки і Агатангела Кримського розповіла кандидат історичних наук, доцент ВНУ імені Лесі Українки, провідний науковий співробітник Музею історії Луцького братства відділу Волинського краєзнавчого музею Білик Вікторія Андріївна.
   На заході були присутні студенти груп: ЖМК-11, ПЛ-11 кафедри іноземної та української філології, а також студенти групи ПС-11 кафедри соціогуманітарних технологій, які прослухали цікаві факти про життя та творчість Лесі Українки і Агатангела Кримського та отримали багато, змістовної актуальної інформації.IMG 4811 3d261IMG 4805 dce66

IMG 3680 99776    У читальному залі бібліотеки Луцького національного технічного    університету організовано книжкову виставку «Крим – це Україна!» (до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м.Севастополя).
   На виставці представлені документи, які свідчать про тісний зв’язок материкової частини України з Кримом упродовж століть. 

      IMG 3678 df993

  БіIMG 3682 51330бліотека ЛНТУ експонує постійно діючу книжкову виставку «Вернісаж книжкових новинок» з якою можна ознайомитися у читальному залі.
   Виставка наповнена книгами різних галузей.