podarnk knugu 9b014В рамках освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 університетів та бібліотек України: боротьба за свідомість» Інститут дослідження Голодомору, національний музей «Меморіал жертв Голодомору», Всеукраїнська правозахисна організація «Меморіал» імені Василя Стуса та громадська організація імені Омеляна Ковча подарували бібліотеці Луцького НТУ комплекти книг з історії України, у тому числі з тематики геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років. 

  Книги мають українське патріотичне спрямування, покликані вести боротьбу за свідомість, насамперед, молоді, яка формує національну українську еліту. «Перемога народжується не на полі бою, а у школах та університетах» – із цим меседжем проект рухається Україною, відкриваючи громадськості правду про різні хронологічні періоди історії України.
  Колектив бібліотеки та студенти щиро вдячні за подаровані книги!

  Бібліотеpodarunok kuiv 167baка Луцького національного технічного університету отримала в подарунок  книги від Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянської академії».
  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровані книги та впевнений, що вони зацікавлять широке коло читачів.

  Наукова бібліотека ім.  М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка подарувала нашій бібліотеці книгу Рейнольдс Дж. Л. Залишаючи рідний дім. Надзвичайне життя Петра Яцика / Джон Лоуренс Рейнольдс; пер. з англ. М. Сороки. – Кам?янець-Подільський : Рута. – 2018. – 303 с.

Renolds bf573

  Книга розповідає про життя видатного українця Петра Яцика, якого воєнне лихоліття, складні життєві обставини змусили покинути батьківську хату, рідну Україну й вирушити за океан, до Канади, де він важкою працею, постійним самовдосконаленням, мудрими рішеннями і високоморальними вчинками здобув широке суспільне визнання, став одним з провідних канадських бізнесменів. Славу Петру Яцику принесли не тільки його незаперечні успіхи в бізнесі, але й багатогранна меценатська діяльність і насамперед велика фінансова підтримка розвитку української освіти, культури та духовності, з чим докладно знайомить читачів пропоноване видання.

  Книга зацікавить не тільки молодих бізнесменів, що мріють про успішну ділову кар’єру, а й широку читацьку аудиторію.

  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану книгу.

 

  З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек голова партійного осередку Луцька ВО “Батьківщина“ Ірина Чебелюк  привітала колектив бібліотеки Луцького НТУ  та подарувала книги історичної тематики за авторства Володимира Сергійчука.
  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровані книги та впевнений, що вони зацікавлять читачів.

День бібл plagin cbeedДень бібіліотекаря Plagin bea6e

  Бібліотека Луцького НТУ отримала в дарунок від автора, заслуженого архітектора України, академіка Української академії архітектури, доктора архітектури, професора О.С. Слєпцова підручник «Реконструкція громадських будівель і комплексів».
 

Slepcov plagin 59b1aСлєпцов О.С. Реконструкція громадських будівель і комплексів : підручник для ВНЗ /О.С. Слєпцов. - К. : А+С, 2018. - 272 с., іл.

  В підручнику детально висвітлені загальнотеоретичні питання, присвячені актуальності, визначенню передумов та окресленню підходів до архітектурного проектування при реконструкції громадських будівель і комплексів в існуючому історичному оточенні. На основі вітчизняного, закордонного та власного наукового і проектного досвіду автор формулює складові аспекти реконструкції, її структуру, види і прийоми, етапи і стадійність проектування. Підручник проілюстрований світовими і вітчизняними прикладами на основі нормативного типологічного ряду громадських будівель і призначений для студентів архітектурних і будівельних вищів, а також для зодчих.

  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану книгу та впевнений, що вона зацікавить читачів і сприятиме навчальному процесу.