Бібліотеpodarunok kuiv 167baка Луцького національного технічного університету отримала в подарунок  книги від Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянської академії».
  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровані книги та впевнений, що вони зацікавлять широке коло читачів.

  Наукова бібліотека ім.  М. Максимовича КНУ імені Тараса Шевченка подарувала нашій бібліотеці книгу Рейнольдс Дж. Л. Залишаючи рідний дім. Надзвичайне життя Петра Яцика / Джон Лоуренс Рейнольдс; пер. з англ. М. Сороки. – Кам′янець-Подільський : Рута. – 2018. – 303 с.

Renolds bf573

  Книга розповідає про життя видатного українця Петра Яцика, якого воєнне лихоліття, складні життєві обставини змусили покинути батьківську хату, рідну Україну й вирушити за океан, до Канади, де він важкою працею, постійним самовдосконаленням, мудрими рішеннями і високоморальними вчинками здобув широке суспільне визнання, став одним з провідних канадських бізнесменів. Славу Петру Яцику принесли не тільки його незаперечні успіхи в бізнесі, але й багатогранна меценатська діяльність і насамперед велика фінансова підтримка розвитку української освіти, культури та духовності, з чим докладно знайомить читачів пропоноване видання.

  Книга зацікавить не тільки молодих бізнесменів, що мріють про успішну ділову кар’єру, а й широку читацьку аудиторію.

  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану книгу.

 

  З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек голова партійного осередку Луцька ВО “Батьківщина“ Ірина Чебелюк  привітала колектив бібліотеки Луцького НТУ  та подарувала книги історичної тематики за авторства Володимира Сергійчука.
  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровані книги та впевнений, що вони зацікавлять читачів.

День бібл plagin cbeedДень бібіліотекаря Plagin bea6e

  Бібліотека Луцького НТУ отримала в дарунок від автора, заслуженого архітектора України, академіка Української академії архітектури, доктора архітектури, професора О.С. Слєпцова підручник «Реконструкція громадських будівель і комплексів».
 

Slepcov plagin 59b1aСлєпцов О.С. Реконструкція громадських будівель і комплексів : підручник для ВНЗ /О.С. Слєпцов. - К. : А+С, 2018. - 272 с., іл.

  В підручнику детально висвітлені загальнотеоретичні питання, присвячені актуальності, визначенню передумов та окресленню підходів до архітектурного проектування при реконструкції громадських будівель і комплексів в існуючому історичному оточенні. На основі вітчизняного, закордонного та власного наукового і проектного досвіду автор формулює складові аспекти реконструкції, її структуру, види і прийоми, етапи і стадійність проектування. Підручник проілюстрований світовими і вітчизняними прикладами на основі нормативного типологічного ряду громадських будівель і призначений для студентів архітектурних і будівельних вищів, а також для зодчих.

  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану книгу та впевнений, що вона зацікавить читачів і сприятиме навчальному процесу.

  Бібліотека Луцького НТУ вже вкотре отримує в дарунок книги історика-архівіста Володимира Рожка. Автор понад трьох десятків книг, більше двох тисяч публікацій у збірниках, альманахах, періодичних виданнях в Україні та за кордоном. Більше сорока років Володимир Рожко віддає архівній праці, своїм коштом здійснює глибокі наукові дослідження в архівах України, Білорусі, містах і селах під час своїх наукових подорожей.
  Книги розраховані на науковців, викладачів, студентів та всіх не байдужих до минулого рідної землі та нашого народу.
  Щиро вдячні за подаровані книги!

1 983a3 Монастир Скит = Monastyr Skit / перекладачі: В. Рожко, Л. Василів-Базюк . – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2014. – 35 с.
Збережене писемне джерело 1732 року належить до найбільш давніх з ранньої історії Почаївського монастиря. 

 

 

 

 

2 a466fРожко, В. Високопреосвященний Анатолій Дублянський, митрополит Паризький і Західноєвропейський / В. Рожко. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2016. –  277 с.              
Нове дослідження автора в правдивому світлі відтворює життєпис митрополита Анатолія Дублянського – волинянина, лучанина, одного з першоірерархів УАПЦ в Західній Європі. 

 

 

 

3 75b0bРожко, В. Високопреосвященний Геннадій Шиприкевич, архієпископ Січеславський і Чиказький / В. Рожко. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2016. – 162 с.
Перше дослідження про визначного ієрарха УАПЦ Другого відродження (1941-1944 рр.) в Україні і на еміграції владики Геннадія Шиприкевича.