БIMG 1827 a7fdaілик М.С. Архітектура та містобудівництво: теорія і практика. Філософія і діалектика. Тернопіль : ТОВ Терно-Граф, 2023. 432 с.

 Бібліотека отримала в подарунок науково-професійну монографію заслуженого архітектора України Білика М.С. Дана монографія відображає 50-річний період напрацювань та включає в себе широкий спектр системних наукових і проектних розробок. Монографія розрахована для широкого кола архітекторів, інженерів-будівельників, економістів, географів, екологів, спеціалістів-міждисциплінарників, які займаються проблемами навколишнього середовища, архітектурно-будівною діяльністю та студентів архітектурно-містобудівного профілю.

   Запрошуємо ознайомитись з книгою!

IMG 1828 3e8d6Вавдіюк Н.С. Менеджмент індустрії 4.0 : навч. посіб. для здобувачів вищої освіти / Н.С. Вавдіюк, М.Д. Мельничук. – Луцьк : ЛНТУ, 2023. – 182 с.

Навчально-методичне видання підготовлене до завдань та цілей міжнародного проекту ERASMUS+. В навчальному посібнику зібрані найновіші матеріали, що стосуються досліджень, розвитку оцінки, впровадження менеджменту в організаціях відповідно до вимог Industry 4.0. та надані відповіді на те, як керівники мають керувати цифровими змінами в організаціях, щоб досягнути ефективності в результатах виробництва, високого рівня задоволеності клієнтів і вдосконалення корпоративної культури.

 

IMG 1829 02400 Гусачук Д.А. Адитивні технології та матеріали : навч. посіб. / Д.А. Гусачук, М.Д. Мельничук, В.М. Малець. – Луцьк : Волинська друкарня, 2022. – 272 с.

Посібник містить основні відомості про сучасні адитивні технології та матеріали для адитивного виробництва та призначене для отримання знань з еволюції та розвитку адитивних технологій, суті основних процесів, етапів підготовки адитивного виробництва, основними матеріалами адитивних технологій. Даний посібник містить методичні вказівки до виконання практичних завдань з адитивного виробництва для підготовки працівників підприємств та навчання студентів.

У рамках проведення заходу, присвяченому 31-й річниці Незалежності України співробітник Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук подарувала літературу для студентів університету. Книги знаходяться у читальному залі, де з ними можуть ознайомитися усі бажаючі. Дана література спонукатиме до більш поглибленого вивчення історії України.

IMG 20220924 100253 d06f4

IMG 52941 133b5  Пропонуємо ознайомитись з новими надходженнями, якими поповнився фонд бібліотеки ЛНТУ. Це навчальні посібники, монографії з економіки, дизайну, містобудування, туризму та ін.
 Дякуємо Національному університету «Львівська політехніка», Київському національному університету архітектури та будівництва, іншим видавництвам за подаровані книги.
  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровані книги та впевнений, що подаровані книги будуть корисними для наукових досліджень та навчання та зацікавлять широке коло читачів.
IMG 52951 eab44  Національний музей Голодомору-геноциду, до 100-х роковин масового штучного голоду 1921–1923 років та 75-х роковин масового штучного голоду 1946–1947 років презентував бібліотеці ЛНТУ нові унікальні книги про Голодомор в Україні.
  Бібліотека ЛНТУ висловлює щиру подяку за подаровані книги.
 Повну колекцію книг можна переглянути в електронному каталозі бібліотеки.