Бібліотека Луцького НТУ отримала в дарунок від автора, заслуженого архітектора України, академіка Української академії архітектури, доктора архітектури, професора О.С. Слєпцова підручник «Реконструкція громадських будівель і комплексів».
 

Slepcov plagin 59b1aСлєпцов О.С. Реконструкція громадських будівель і комплексів : підручник для ВНЗ /О.С. Слєпцов. - К. : А+С, 2018. - 272 с., іл.

  В підручнику детально висвітлені загальнотеоретичні питання, присвячені актуальності, визначенню передумов та окресленню підходів до архітектурного проектування при реконструкції громадських будівель і комплексів в існуючому історичному оточенні. На основі вітчизняного, закордонного та власного наукового і проектного досвіду автор формулює складові аспекти реконструкції, її структуру, види і прийоми, етапи і стадійність проектування. Підручник проілюстрований світовими і вітчизняними прикладами на основі нормативного типологічного ряду громадських будівель і призначений для студентів архітектурних і будівельних вищів, а також для зодчих.

  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану книгу та впевнений, що вона зацікавить читачів і сприятиме навчальному процесу.

  Бібліотека Луцького НТУ вже вкотре отримує в дарунок книги історика-архівіста Володимира Рожка. Автор понад трьох десятків книг, більше двох тисяч публікацій у збірниках, альманахах, періодичних виданнях в Україні та за кордоном. Більше сорока років Володимир Рожко віддає архівній праці, своїм коштом здійснює глибокі наукові дослідження в архівах України, Білорусі, містах і селах під час своїх наукових подорожей.
  Книги розраховані на науковців, викладачів, студентів та всіх не байдужих до минулого рідної землі та нашого народу.
  Щиро вдячні за подаровані книги!

1 983a3 Монастир Скит = Monastyr Skit / перекладачі: В. Рожко, Л. Василів-Базюк . – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2014. – 35 с.
Збережене писемне джерело 1732 року належить до найбільш давніх з ранньої історії Почаївського монастиря. 

 

 

 

 

2 a466fРожко, В. Високопреосвященний Анатолій Дублянський, митрополит Паризький і Західноєвропейський / В. Рожко. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2016. –  277 с.              
Нове дослідження автора в правдивому світлі відтворює життєпис митрополита Анатолія Дублянського – волинянина, лучанина, одного з першоірерархів УАПЦ в Західній Європі. 

 

 

 

3 75b0bРожко, В. Високопреосвященний Геннадій Шиприкевич, архієпископ Січеславський і Чиказький / В. Рожко. – Луцьк : Волинська обласна друкарня, 2016. – 162 с.
Перше дослідження про визначного ієрарха УАПЦ Другого відродження (1941-1944 рр.) в Україні і на еміграції владики Геннадія Шиприкевича. 

 

 

 В рамках зустрічі студентів та викладачів Луцького НТУ зі старшим науковим співробітником Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України, кандидатом хімічних наук, громадським діячем  Середницьким Ярославом Антоновичем, бібліотеці були подаровані книги автора.
 Автор, палкий патріот України, наголосив, що найважливіше сьогодні – це побороти інформаційну війну та рекомендує читачам звертатися до тих історичних джерел, які не були сфальсифіковані радянською історіографією.

1 1415b  Середницький Я. А. Пума – «Дромедар». Абвер : у 2 кн. Кн. 2 : Три Кримські та Північно-Кавказька катастрофи Червоної армії 1941-1942рр. / Я. А. Середницький. – Тернопіль : Мандрівець, 2015. – 311 с. – (Невідома Україна мілітарна)
 Двадцятилітні українці – перекладач 72-ї німецької піхотної дивізії буковинець Степан Петрівський і старший матрос штурмового загону Феодосійського десанту кубанець Іван Комишуватий – воювали в 1941–1942 роках по різні боки фронту: перший за незалежну Україну, а другий – за червону Росію. Вони стали свідками чотирьох катастроф Червоної армії: трьох Кримських і Північно-Кавказької… 

2 f9340  Середницький Я. А. Пума – Дромедар. Абвер = Puma – Dromedar. Abwehr : наук. досл. / Я. А. Середницький. – Львів : Сполом, 2012. – 263 с.
 У 1941-1942 роках відновилась боротьба за незалежну Україну й Вірменію проти червоної Росії, яка завоювала ці країни в 1920-1921-х роках. У спеціальних підрозділах Вермахту «ПУМА» (Абвергрупа-101) і «Дромедар» її проводили молоді українські й вірменські добровольці. Командували ними досвідчені військовики – німецький командир «ПУМИ», а потім «Дромедару» хорунжий Української Галицької Армії, ротмістр Абверу Олександр Іван Пулюй і його помічник у «Дромедарі» Місак Торлакян…   

 

 

11111 b9022     Бібліотека Луцького НТУ отримала в дарунок від підприємства СКФ Євротрейд АБ в Україні книги та періодичні видання в кількості 151 примірник.
Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану літературу та впевнений, що дані книги зацікавлять читачів і сприятимуть навчальному процесу по підготовці молодих спеціалістів.

  9 вересня 2016 р. в рамках відзначення 50-річчя діяльності Луцького НТУ канцлер університету «Люблінська політехніка» Вєслав Сікора передав бібліотеці колекцію книг польською мовою з мистецтва, мовознавства суспільних наук та інших. Видання сприятимуть навчально-виховному процесу вищого навчального закладу.
  Колектив бібліотеки Луцького НТУ щиро вдячний за подаровану літературу.

book 72e61

  

 

 

 

 

 

 

Бібліотека Луцького НТУ отримала в дарунок від видавничого центру «Софія-А» 70 мистецьких альбомів та журналів за редакцією Миколи Маричевського, зокрема  дві багатотомні серії «Наш час – наш простір» (про творчість видатних українських митців) та «Скрижалі духу: творчість українських мистців поза межами Батьківщини».
   Щиро вдячні за подаровану літературу.

DSC00545 7e436

 

 

 

 

 

 

 


   У березні 2016року родина доктора економічних наук професора В.І. Павлова подарувала бібліотеці Луцького НТУ 455 примірників наукової та навчальної літератури.
   Колектив бібліотеки впевнений, що подаровані книги знайдуть своїх читачів та сприятимуть освітній та науково-дослідницькій роботі. Книжкова виставка представлена у центральному читальному залі.
Щиро дякуємо родині за подаровані книги!

2222 91b56