Бібліотека Луцького НТУ отримала в дарунок від автора, заслуженого архітектора України, академіка Української академії архітектури, доктора архітектури, професора О.С. Слєпцова підручник «Реконструкція громадських будівель і комплексів».
 

Slepcov plagin 59b1aСлєпцов О.С. Реконструкція громадських будівель і комплексів : підручник для ВНЗ /О.С. Слєпцов. - К. : А+С, 2018. - 272 с., іл.

  В підручнику детально висвітлені загальнотеоретичні питання, присвячені актуальності, визначенню передумов та окресленню підходів до архітектурного проектування при реконструкції громадських будівель і комплексів в існуючому історичному оточенні. На основі вітчизняного, закордонного та власного наукового і проектного досвіду автор формулює складові аспекти реконструкції, її структуру, види і прийоми, етапи і стадійність проектування. Підручник проілюстрований світовими і вітчизняними прикладами на основі нормативного типологічного ряду громадських будівель і призначений для студентів архітектурних і будівельних вищів, а також для зодчих.

  Колектив бібліотеки щиро вдячний за подаровану книгу та впевнений, що вона зацікавить читачів і сприятиме навчальному процесу.