IMG 5318 386f2

  У бібліотеці Луцького національного технічного університету відбулася чергова зустріч читацького клубу, цього разу присвячена темі «Інтелектуальний детектив». Учасники обговорювали особливості цього жанру, його кращих представників та секрети успішного детективного сюжету.
   Головною темою дискусії стали книги, в яких головний герой – не просто слідчий, а справжній інтелектуал, що розгадує загадки завдяки логіці, аналізу та нестандартному мисленню. Учасники поділилися своїми враженнями від творів.
   Зустріч пройшла у жвавій атмосфері: клубівці розбирали улюблені сюжети, обговорювали роль психології у розслідуванні злочинів, а також намагалися визначити, що робить детектив справді «інтелектуальним».
   Наприкінці заходу учасники поділилися рекомендаціями для читання та обрали наступну книгу для обговорення. Таємниці продовжуються – і вже на наступній зустрічі ми знову зануримося у світ загадок, думок і логічних викликів!

           IMG 5330 ac669                              IMG 5327 53c8d                       
IMG 5317 e05a5


IMG 5382 dcf8f

У ЛНТУ відбулася зустріч студентів із відомою українською письменницею, журналісткою, лауреаткою численних літературних премій Надією Гуменюк, організованою фахівцями бібліотеки. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, сповненій щирих розмов, цікавих запитань і глибоких роздумів про літературу, історію та долі людей у складні періоди.
   Пані Надія поділилася історіями створення своїх книг, розповіла про труднощі та натхнення, що супроводжують її творчий шлях. Особливу увагу було приділено темам, які вона піднімає у своїх творах, зокрема драматичним сторінкам історії України, які донедавна замовчувалися. Зауважила про свою любов до волинського краю.
   Студенти активно долучалися до обговорення, запитували про особливості письменницької роботи, значення історичної пам’яті та роль літератури у формуванні суспільства. Наприкінці зустрічі авторка побажала молоді не боятися шукати правду, читати якісну літературу та ніколи не втрачати любові до рідного слова.
   Проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак зауважила, що зустріч залишила по собі багато вражень, натхнення та мотивації читати, досліджувати історію та шукати власні відповіді на непрості питання минулого і сучасності.
   Завершилася подія словами вдячності директора бібліотеки університету Наталії Поліщук та побажаннями нових творчих успіхів, оскільки такі зустрічі вкотре доводять, що література є містком між минулим і майбутнім.

IMG 5383 31a02                               IMG 5332 5702fIMG 5338 9e3b9
487336631 1202862848507790 6543739034135856795 n ac007

IMG 3458 449ba

У нашій бібліотеці відбулося чергове засідання книжкового клубу, присвячене жанру антиутопії.

На зустрічі прозвучали думки про класичні твори, зокрема «1984» Джорджа Орвелла, «Серце» Нацуме Сосесекі, «Пʼятеро» Гаймор Пасс, «Оповідь служниці» Маргарет Етвуд. Учасники ділилися своїми улюбленими книжками, які справили на них найбільше враження, та розмірковували, наскільки реалістичними є зображені в антиутопіях майбутні суспільства.

      Засідання пройшло в атмосфері жвавого обговорення, і кожен учасник виніс для себе нові ідеї для читання. Ми запрошуємо

всіх, хто любить книги та цікаві дискусії, приєднатися до нас!

 
IMG 3457 8a239

 IMG 3454 4a353IMG 3456 403bcIMG 3455 0b28d         

IMG 3700 75849   У Луцькому національному технічному університеті 19 лютого відбувся захід до Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Організаторами виступили кафедра соціогуманітарних технологій та бібліотека ЛНТУ.
   Цей день є нагадуванням про подвиг українців, які загинули в боротьбі за ідеали демократії, права і свободи людини, а також за європейське майбутнє нашої держави.
   Ректор ЛНТУ Ірина Вахович наголосила: "Саме з цих людей розпочалася історія, яка ще не закінчилася. Вони боролися за те, щоб ми могли навчатися та жити у вільній і незалежній країні. Ми щиро дякуємо за їхній подвиг і нашим воїнам ЗСУ, які продовжують боронити Україну. Їхня історія демонструє, наскільки українці сміливі та патріотичні".
   Отець Роман Мойсей поділився зворушливими спогадами про свого брата – Героя України Василя Мойсея. Він розповів, як Василь опинився на Майдані, що його спонукало долучитися до боротьби та як розгорталися ті трагічні події.
   Завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук зауважила про необхідність збереження пам’яті про Майдан та його учасників, про значущість у сьогоденній боротьбі українців за свободу, підтримку у суспільстві віру в перемогу.
   На завершення заходу всі присутні переглянули короткометражний фільм про події Революції Гідності «Зима, що нас змінила».

IMG 3699 4496a

                     IMG 3703 2f809IMG 3701 74d54