Ми мусимо навчитися

чути себе українцями –

не галицькими ,

не буковимськими українцями ,

а українцями

без кордонів…

Іван Франко.

  30 вересня 2016 року в центральному читальному залі бібліотеки відбувся тематичний захід «Світоч національного відродження України», присвячений 160-річчю від дня народження Івана Франка.

  Іван Франко – геній українського народу, письменник і мислитель, феноменальна людина, до якої важко підібрати аналогічну фігуру в інших літературах світу. Нація, котрій Бог дарує хоч одну таку людину, почувається відзначеною, нагородженою.

  Зі вступним словом про значний доробок Івана Франка написаний українською, німецькою, польською, російською та болгарською мовами виступила начальник відділу обслуговування Людмила Новак.

IMG 5984 e150eIMG 5990 d137e

  Про життєвий шлях та творчість письменника цікавою та змістовною була розповідь кандидата філологічних наук доцента кафедри інженерної педагогіки та психології Наталії Шкляєвої.

  З власним твором на збірку Івана Франка «Зів’яле листя» своє бачення лірики продемонструвала студентка ЕП-31 Катерина Чирко.

IMG 6004 d52ea

  Поезію митця декламували студенти Борис Рудник та Сергій Фелістович. У виконанні студента Івана Воробея прозвучала пісня групи \"Один в каноє\" – «Човен» на слова Івана Франка

  Особливу зацікавленість в аудиторії викликав виступ на тему любовної лірики Івана Франка, активного читача бібліотеки, випускника вузу Антона Безносікова.

 

IMG 6008 0a9a4

  Бібліографічний огляд літератури «Вічний у вселюдському поступі» присвячений творчості Великого Каменяра, провела провідний бібліограф Євгенія Будчик.

  До уваги читачів в центральному читальному залі бібліотеки представлена книжкова виставка «Апостол духу і праці», а також віртуальна виставка «Стежками героїв Івана Франка» на сайті бібліотеки.