1 ed19f2 5a537

�8 2 643cb �1 3 a7d36

unnamed 1 8f9a7

   2 грудня 2016 р. в центральній читальній залі бібліотеки університету відбувся тематичний захід «Трішки про Європу», який був організований студентською радою, клубом «Європа» при відділі неперервного навчання та бібліотекою Луцького НТУ.
  Захід розпочали Ірина Гаранчевська – голова студентської ради, Ірина Охват студентка групи МО - 41 презентацією, що супроводжувалася показом фотографій, своїх поїздок за освітньою програмою «Study tours to Poland» до Польщі та Німеччини.
  «1 листопада Португальська Республіка відзначає День відновлення незалежності і наш захід присвячений цій даті» – зазначила завідувач відділу неперервного навчання Олена Ковальчук, а також наголосила, що мета заходу – формування у молоді європейських цінностей, можливість за допомогою різноманітних програм отримати знання про навчання, освіту, перебуваючи в країнах ЄС.
  Начальник відділу бібліотеки Новак Людмила розповіла про бібліотеку Жуаніна (Португалія), що входить в п’ятірку найвизначніших бібліотек світу. В Пункті європейської інформації (ПЄІ) «Все про Європу. Читай, слухай, дізнавайся», який діє в бібліотеці, можна отримати вичерпну інформацію, що стосується цієї теми, розміщеної на сайті бібліотеки http://library.lntu.edu.ua/
  На завершення заходу проведена вікторина, в якій студенти груп МЕ - 51 та МЕВс - 11 прийняли активну участь та дізналися цікаві факти з історії, географії, культури Португальської Республіки.