3 23c44

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем′я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть…

 

 

1 ff9cf

2 0d84f     

  10 березня 2017 року з нагоди 203-ї річниці від дня народження видатного сина українського народу Тараса Шевченка у центральному читальному залі бібліотеки проведено літературно-мистецький захід «Мій Тарас» за участі студентів Луцького НТУ та Технічного коледжу Луцького НТУ.
  Захід розпочала провідний бібліотекар Світлана Сакович. Ведучі вечора – Андрій Хлопусь та Ольга Клименок.
  Серед великих діячів, чиї серця, талант, помисли спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Вітчизни, Шевченко по праву займає один з найвищих ступенів, справедливо вважається найбільшим патріотом України.
  Про останні роки життя Кобзаря, проведені на засланні у Петербурзі, тяжке очікування свободи та велике бажання одружитись на рідній землі була розповідь доцента кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Наталії Шкляєвої.
  Сприйняття сучасною молоддю творчості Тараса Шевченка прозвучало у творах студентів Катерини Цалай (МО-31) – «Тарас Шевченко у сприйнятті молодого українця», Олени Волощук (МК-31) – «Поема «Тарасова ніч» – погляд з минулого у майбутнє», Вікторії Голуб (ЕП-41) – «Велетень духу і віри», Ольги Лойко (ФК-31) – «Шевченкові мрії про майбутнє України».
  Продекламували поезію Ліни Костенко та Тараса Шевченка студенти Луцького НТУ та Технічного коледжу. У виконанні Лариси Шнайдюк, працівника підрозділу з організації виховної роботи студентів прозвучав твір «Вітре буйний» у музичному супроводі.
  Зі словами подяки про захід, присвячений вшануванню пам’яті Великого Кобзаря, сина українського народу, виступив ректор Луцького НТУ професор Петро Савчук.
  Захід завершився спільним виконанням всіх присутніх відомого Тарасового твору «Думи мої, думи мої».
До уваги читачів представлена книжкова виставка «Скарб безсмертного Кобзаря».