21 листопада у читальному залі бібліотеки Луцького НТУ відбулась тематична година на тему: «Територія свободи: нація нескорених» з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у нашій державі, яку було проведено працівниками бібліотеки разом із кафедрою гуманітарних наук та права нашого університету.

  Розпочався захід із запитання: «З якою метою люди вийшли на Майдан?».

  У вступному слові провідний бібліотекар Світлана Сакович розповіла усім присутнім про  історію становлення державного свята.

  У своєму виступі завідувач кафедри гуманітарних наук та права Оксана Жук, акцентувала увагу на історичному аспекті цього дня, здійснивши історичний екскурс у недалеку минувшину, зазначила, що наша держава, на сучасному етапі державотворення, пережила низку революційних процесів, здатних змінити хід подій у нашому суспільстві.

  Доцент кафедри гуманітарних наук та права Олена Сичевська-Возняк у своїй доповіді зупинившись на філософському аспекті революційних змін, визначила яким чином ці події відобразилися на кожному з нас. Вона наголосила, що здійснивши певний аналіз можна впевнено стверджувати, що більша частина суспільства була не цілком готовою до певних перетворень, та детально окреслила актуальні державотворчі процеси, які потрібні для подальшого становлення та розквіту нашої країни.

  Усі присутні на заході мали можливість зануритись у буремний вир подій і переглянути фільм про Євромайдан та Революцію Гідності, а згодом – фільм із спогадами відомих людей про ці події.

  Долучилися до участі в заході й студенти нашого вишу: Сергій Савчук та Валерій Панько, які продекламували поезії.

  Працівники бібліотеки нашого університету підготували книжкову виставку «Шануємо подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні».

  Проведення тематичних годин є важливим та необхідним елементом формування національної самосвідомості студентства, що у прийдешньому змінюватиме хід історичної доби не лише нашої країни, але й світу загалом.