1 грудня у вщент заповненому читальному залі бібліотеки Луцького НТУ відбулось проведення тематичної години до 85-річниці Голодомору 1932–1933 років у нашій країні «Незгасима рана України», яка була організована працівниками бібліотеки разом із кафедрою гуманітарних наук та права нашого університету.
  Після перегляду відео з документальними фрагментами трагічних сторінок тогочасної дійсності, провідний бібліотекар Світлана Сакович зосередила увагу присутніх на історії становлення Дня пам’яті жертв Голодомору в нашій державі.

  Продовжила тематичну годину доповідь доцента кафедри гуманітарних наук та права нашого вузу Оксани Майбороди, у якій доповідач акцентувала увагу присутніх на темі: «Голодомор 1932–1933 років в Україні, як геноцид українського народу». Цікавий виступ окреслив коло важливих питань про найжахливіші сторінки історії нашого народу, передумови проведення геноциду, непоправні реалії минувшини, постгеноцидний синдром, який панував у суспільстві, а головне – загальну кількість жертв цієї трагедії. Усі присутні мали змогу почути уривки спогадів людей, які пережили цей важкий період у історії нашої країни.
Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх жертв Голодомору 1932–1933 років.
  Найболючішим сторінкам історії нашого народу було присвячено фільм, який переглянули усі присутні на заході.
  Огляд літературних джерел здійснила бібліотекар Тетяна Богуш.
Працівники бібліотеки нашого вишу підготували книжкову виставку до 85-річниці Голодомору 1932–1933 років в Україні «Голодомор: образу хліба вклонімося».
  Технічний супровід забезпечив завідувач лабораторіями кафедри комп’ютерної інженерії Віталій Самарчук.
  Ушанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років свідчить про наявність історичної пам’яті у нашого народу, є доказом усвідомлення національної ідентичності, сприяє вихованню у молодого покоління поваги до минувшини своєї держави, що є прикладом незламного духу та нескореної волі.