Hamjati cf3a5Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А може, дощем на поріг упаду.

Оксана Максимишин-Корабель


   13 квітня викладачами кафедри гуманітарних наук та права спільно з працівниками бібліотеки Луцького НТУ проведено тематичну годину«Пам‘яті Героїв Небесної Сотні».
  У вступному слові провідний бібліотекар Світлана Сакович, зазначила, що у цей провідний тиждень варто згадати про людей, які боролися за незалежність України та водночас провести паралелі історичних подій із сучасністю, вшановуючи пам‘ять Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів у російсько-українській війні.
  З доповіддю про боротьбу українського народу за свободу і незалежність нашої держави виступила кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри гуманітарних наук та права Луцького НТУ Оксана Жук.
  Іван Яремчук, Валерій Панько та Богдан Романовський розповіли про хронологію подій Революції Гідності. Зокрема, про початок мирних протестів молоді у центрі Києва та щоденний перебіг подій, який переріс у вбивства владою Януковича молодих українських патріотів. Юнаки озвучили хронологію російсько-української війни, яка розпочалася під назвою АТО одразу після революції й триває уже четвертий рік поспіль.
  Студенти Луцького НТУ Лашта Валерій, Шимос Ірина, Гресик Ярослава, Приступа Юлія та Вальчишина Вікторія зачитали власні твори про людей, які не боялися втратити своє життя, боролися за вільну Україну уже в часи сучасності.
  Провідний бібліограф Євгенія Будчик провела огляд літератури «Небесна Сотня: історія нескорених».
  Захід став гідним пошануванням пам‘яті загиблих за свободу і незалежність України.

  Начальник відділу обслуговування Новак Л.І.